De Stad Uit: Avontureneiland van Brienenoord

Home > Bestemmingen Natuuravontuureiland Van Brienenoord

Met een rugzak vol ontdekkingsspullen gaan de leerlingen struinen op het avontureneiland. Wilde dieren spotten, eb en vloed verkennen en heerlijk vrij klimmen, ravotten en klauterenOnder de Van Brienenoordbrug ligt een fantastisch avontuurlijke plek: het Eiland van Brienenoord. Er groeien wilde fruitbomen. Leerlingen kunnen er vogels spotten, zoals sperwer, groene specht, en ijsvogel. Eb en vloed spoelen dagelijks water door een getijdengeul. En dat terwijl de zee hier zo’n 40 kilometer vandaan is!

Voor scholen
Leerlingen kunnen hier terecht voor een veldles van 2/2,5 uur waarbij ze van alles leren over de natuur en het eiland. Het is handig om laarzen aan te trekken! De avontuurlijke eilandsafari’s zijn beschikbaar op donderdag 13 april, donderdag 11 mei, donderdag 25 mei, donderdag 8 juni en donderdag 24 juni. ‘s ochtends en ‘s middags.

Meer informatie?
Wil je meer weten over deze excursie of ander aanbod van De Stad Uit, kijk dan op deze pagina.




De Stad Uit: Avontureneiland van Brienenoord

Bezoekadres: Stadionweg 21 , 3077 AN  Rotterdam

Contactpersoon: Jorinde Kipp

Telefoonnummer: 0685505129

E-mailadres: jorinde@destaduit.nl

Niveau: PO 6-8

Groepsgrootte: Min. 20 • Max. 50

Leergebieden:

Natuur & Techniek

Bekijk de website
Reserveer een buzzrit
{{ errors.first('username') }}
{{ errors.first('password') }}
De door jou ingevoerde gebruikersnaam en/of wachtwoord is niet correct.
Vragen? Neem contact met ons op: info@buzz010.nl
{{ errors.first('email') }}
Vragen? Neem contact met ons op: info@buzz010.nl
Als je e-mailadres ({{ form.email }}) bij ons bekend is, hebben we je een e-mail gestuurd waarmee je je nieuwe wachtwoord kunt instellen.

E-mail niet ontvangen? Controleer je spamfolder of neem contact met ons (info@buzz010.nl) op om te controleren of het ingevulde e-mailadres wel gekoppeld is aan jouw school.